Osztályok

9.K      Kasza-Szigeti Éva osztályfőnök

Apatóczky Kata

Demjén Dorina

Ferenczi Szabolcs

Görcsi Adrienn

Gulácsi Attila

Kövér István Alfréd

Magyar Dániel

Márkus  Csaba

Molnár Ferenc

Molnár Károly

Németh Annamária Viktória

Németh Beatrix

Pálinkás Ildikó

Palotai Anna Beatrix

Papp Bianka Mónika

Peres  Petra

Rostás Lajos

Szőke Márk

Világos Rebeka Zoé


10.K  Molnár Ferencné osztályfőnök

Andrási Máté Marcell

Barhács Zoltán István

Bencsik Vivien Julianna

Csató Kinga

Gulácsi Anna

Jernei Mihály

Kolompár Renáta

Kómár Szabolcs

Kökény Kitti

Lakatos Barbara Annamária

Légrádi Martin

Mata Mercédesz Dzsenifer

Nyerlucz Nikoletta

Panyik Norbert

Rónyai Rebeka Julianna

Skultéti András György

Szabados Kinga Júlia

Takács Zalán

Tamás Vanessza

Tenke Alexandra

Tóth Márk


12.E Pintér Edit osztályfőnök

Barhács Zoltánné

Barna Éva

Boros  Zsoltné

Burik Alexandra

Égererné Kézsmárki Annamária

Fodorné Birgés Tímea

Gulyás István

Hegedűs  Anikó

Jámbor László

Jámbor László

Kézsmárki Ildikó

Laczkó János

Lengyelné Máthé Laura

Liszkai László

Révészné Juhász-Fekete Márta

Tari Erzsébet


12.D Madarassy Anikó osztályfőnök

Fábián-Tóth Anita

Gál Alexandra

Göblyös Hajnalka Réka

Gödő Csaba

Gulyás Zsófia

Gyorsa Andrea

Horner Zsanett

Jordán Tünde Amanda

Kakuk Szabina

Kalló Eszter

Kiskasza Tamara

Kiss Tamara

Kurucz Fruzsina

Légrádi Ákos

Márkó Bettina Kinga

Mihály Dániel

Nádudvari Dániel

Nagy Karina

Ország Anna

Sánta Patrik

Szabó László

Szerencse Nikolett Anna

Tóth László

Török Virág

Vajda Nóra

Varga András

Zarnócz Beatrix


12.I         Sindel Edit osztályfőnök

Barna Alexandra

Gulyás Károly

Győrfi Zsolt

Kiss Nándor

Komlós Gabriella

Kósa Marianna

Nagy László Martin

Polgár Attila Péter

Rácz András


9.A Jernei Andrásné Balogh Éva osztályfőnök

Balázs Zsolt László

Barát Richárd

Berkes István

Czeitler Krisztián

Cserna Imre

Gácsi Martin

Gyóllai Dániel Tamás

Kállai Gábor

Kardos Erik

Kiss Tibor

Kolompár Tamás

Kovács  István

Kun Gergely Zoltán

Lővei József Károly

Lukács István

Megyola Alex

Nédó Péter

Orosz Dániel Márk

Szarvas Dávid

Szilágyi Szilveszter

Szirom Kristóf

Takács János Csongor

Talmácsi Zoltán

Vaszil Viktor


9.B Szabó Zoltán osztályfőnök

Borsós Boglárka

Borsós Renáta

Csatos Erika

Gulyás Fanni

Hulik Roland

Jónás Krisztina Elvira

Kiss Klaudia Mária

Kocsis Vivien Irma

Kolompár Adrienn Alíz

Kovács Réka

Ménesi  Viktória

Németh Annamária Viktória

Pintér Diána

Radics Vivien

Skultéti Viktória

Szalai Patrícia

Tóth Barbara Lili

Urbán  Vivien

Vaszil  Dániel

Virág Dorina


10.A Zsiros István Sándor osztályfőnök

Baranyi Máté

Bartucz Róbert

Bódi Ádám Károly

Cselóczki Zoárd

Csomán Martin

Feldrihan Tamás

Héder József Attila

Kézsmárki Bence

Kóródi Róbert

Korponai Alex Márk

Peczen Zsombor János

Péter Viktor Márk

Pintér Lajos Károly

Polczer Sándor Imre

Szabó Ferenc

Tóth Mihály

Való István Márk

Veres Roland Patrik

Vigh Erik


10.B Szilágyi Gyöngyike osztályfőnök

Dobos Zsolt

Domonyik Bianka

Döbrei Alexandra Antónia

Farkas Barbara

Gál Tibor

Kiss Viktória

Kovács Máté István

Lanyik Klaudia Edina

Mihály Dóra

Nagy Vanessza Nikoletta

Pál Tibor

Pető Tamás

Pigniczki Martin Benjamin

Plesovszki Balázs

Polgár Bence

Szécsi Dorina

Szepesi Tibor

Szilágyi Szeverin Fortunát

Szin Bence

Trenovszki Máté Zsolt

Zsigri Márk


11.A Dusnoki Márta osztályfőnök

Bede Zsolt

Danyi Martin

Erdős Attila Ferenc

Ferenczi Géza

Gágyor Balázs

Gyóllai Zoltán

Hegedűs Dániel Ákos

Horváth Ádám

Horváth Elek Gábor

Horváth Roland

Korponai Mihály István

Kostyó Roland

Kupecz Balázs István

Lakatos József

Lazur Attila Márk

Nagy Ádám

Nagy Lajos

Orbán Márk

Rostás Benjámin

Szarvák Pál

Tóth László

Ujvári Patrik

Váradi Tamás

Vlaszák Gergely


11.B Márkusné Tóth Erzsébet osztályfőnök

Ajtai Norbert

Balogh Eszter Boglárka

Benke Máté

Bertók Csenge Bianka

Ferkovics Tibor

Gyurina Márk Mihály

Imre Márta

Kocsis Mária Franciska

Ménesi Zita

Szokacs Szabolcs István

Tamás László

Tokár Nikolett

Tóth Erhard Ferenc

Trucz Renáta Barbara

Varga Nóra Edit


KKV-II

Andrási Rita

Babits Melinda Márta

Kissné Borgulya Magdolna Beatrix

Meleg Mónika

Mucsiné Szilágyi Szilvia

Sárai Gyöngyvér

Szabados Hedvig

Szabó Rózsa

Szabóné Táborosi Hajnalka


SZH/I E Lengyel János osztályfőnök

Bódi Bence

Bottyán Anita

Kassai Katalin Éva

Kiss Gyöngyi

Nagy Csaba

Oláh Krisztián Viktor

Szabó László János

Vatai Norbert


SZH/I É Csík Jánosné osztályfőnök

Balázs Tamás

Dobos Dávid Attila

Fekete  Tamás

Horváth Péter Krisztián

Kanalas Mihály

Kiss Márk Zoltán

Lakatos István Gábor

Nagy  János

Rostás János

Udvari Zoltán


10.H/II/2 Szabó Csaba osztályfőnök

Gigor Kristóf

Gyóllai Gergő

Horváth Krisztofer

Kanalas Lajos

Nyerlucz Marianna Veronika

Nyerlucz Tamás János

Tóth Vendel