Tantestület

A nevelőtestület tagjai a 2019/2020. tanévben:

  Név  
1.        Lengyel János Megbízott igazgató,

okl. mérnöktanár, gépészmérnök

2. Pintér Edit magyar – orosz szakos tanár
3. Tánczos Zoltán okl. mérnöktanár, gépészmérnök, műszaki szakoktató
4. Csík Jánosné matematika-műszaki tanár, közoktatási vezető
5. Csótó Sándor üzemmérnök
6. Dékányné Bujdosó Mária kereskedelem- vendéglátás szakoktató; közgazdász tanár
7. Dénes Zsolt matematika – testnevelés-számítástechnika szakos tanár
8. Dusnoki Márta Júlia német-angol szakos tanár
9. Fekete Józsefné angol szakos középiskolai tanár
10.    Kissné Balla Ágnes matematika – fizika szakos tanár, közoktatási vezető
11. Kovács Péter József testnevelés szakos tanár
12. Laczkó János gyakorlati szakoktató
13. Liszkainé Bereczki Éva óvodapedagógus, mentálhigiénés szakirányú pedagógus szakvizsga
14. Madarassy Anikó német-történelem szakos tanár
15. Márkusné Tóth Erzsébet történelem-orosz szakos tanár
16. Molnár Ferencné vendéglátóipari üzemgazdász, gazdasági tanár
17. Dr. Právetzné Vincze Judit angol, magyar szakos tanár; nyelv- és beszédfejlesztő tanár
18. Sutka Mária gyakorlati szakoktató
19. Szabó Csaba földrajz – történelem szakos tanár
20. Szabó Zoltán számítástechnika-műszaki tanár, közoktatási vezető
21. Szigeti Éva idegenforgalmi és szálloda szakos közgazdász; közgazdász tanár
22. Szilágyi Gyöngyike magyar-ének szakos tanár

Óraadók:

  Név Tantárgy, óraszám
1.        Bahil-Csomán Éva magyar nyelv és irodalom 14 óra
2.        Csató Csenge német nyelv 9 óra
3. Demjén Béla gépi forgácsoló szakmai tárgyak 11 óra
4. Herczeg Renáta német nyelv 8 óra
5. Kissné Kocsis Ágnes pedagógia szakmai tárgyak 8 óra
6. Kürti Mihály testnevelés 10 óra, foglalkoztatás I. (idegen nyelv) 12 óra
7. Somodi Ferenc gépi forgácsoló szakmai tárgyak 7 óra
8. Zsíros István Sándor kőműves szakmai tárgyak 14 óra

Gazdasági dolgozó, munkaügyi és személyzeti előadó, iskolatitkár, rendszergazda:

  Név Feladat ellátási hely
1. Habranyi Anett Kossuth utca 37.
2. Kelemen Ildikó Kossuth utca 37.
3. Törőcsik Norbert Kossuth utca 37.

Technikai dolgozók:

  Név Feladatellátási hely
1.        Bácsalmásiné Molnár Mónika Kossuth utca 37.
2.        Bajusz Péter Végh utca 8.
3.        Csomós Mária Terézia Kossuth utca 37.
4.        Deli Katalin Rákóczi út 2.
5. Herskovits Béla Kossuth utca 37.
6. Kerti Lajosné (0,75) Kossuth utca 37.
7. Lővei Józsefné Rákóczi út 2.
8. Molnár György Kossuth utca 37.
9. Szabó Péter Pálné Rákóczi út 2.

GINOP pályázat keretében foglalkoztatott dolgozó:

  Név Munkakör
1.        Szilágyi Szeverin Fortunát karbantartó

Fizetés nélküli szabadság, GYES:

  Név Feladatellátási hely
1.        Kovács Adrienn matematika-német szakos tanár
2.        Sindel Edit német – orosz – angol szakos tanár
3.        Szerényiné Kozák Lilla iskolatitkár
4. Wenner-Várkonyi Attila biológia-testnevelés szakos tanár

Felelősök:

  Feladat Név
1.        Közismereti munkaközösség vezető Csík Jánosné
2. Szakmai munkaközösség vezető Molnár Ferencné
3. Gyakorlati oktatásvezető/közösségi szolgálat-kapcsolattartó Tánczos Zoltán
4. Szakszervezeti titkár Márkusné Tóth Erzsébet
5. Tankönyvfelelős Kissné Balla Ágnes
6. Tankönyvfelelős Szigeti Éva
7. Gyermek és ifjúságvédelem Dusnoki Márta Júlia (szeptember 30-ig; október 1-től: Liszkainé Bereczki Éva)
8. Diákönkormányzat patronálása Madarassy Anikó
9. Fegyelmi bizottság elnöke Szabó Zoltán
10. Honlap/facebook karbantartása Törőcsik Norbert
11. Jegyzőkönyvek vezetése Kelemen Ildikó
12. Jegyzőkönyvek hitelesítése Molnár Ferencné; Csík Jánosné
13. Mérési felelős Csík Jánosné
14. Mérési felelős NETFIT Dénes Zsolt
15. Belső ellenőrzési csoport tagjai Szabó Zoltán, Pintér Edit, Molnár Ferencné